Čištění sedaček Ostrava

Nezařazené

Mít zdravý a útulný domov bez nepořádku a znečištění je snem snad každého. Ne vždy máme dostatek času, prostředků a možností, přiznejme si to – i chuti, uklízet. Drobné úklidy zvládnete sami, ale co třeba velký jarní úklid? Kolikrát jste mávli rukou nad neumytými okny, vždyť se stejně zašpiní? Proč se zbytečně nutit do úklidu? Čeká Vás výměna oken a již teď se hrozíte nad spoustou stěhování, umývání a uklízení? Čištění sedaček Ostrava.

čištění sedaček ostrava

Levné čištění koberců Ostrava

Hloubkové, ale hlavně levné čištění koberců Ostrava a čalounění Nechte ​profesionály, aby po vás uklidili všechny stopy. Čištění probíhá extrakční metodou, která je šetrná k textiliím a pomůže odstranit všechny nečistoty krásně do hloubky. Jedná se o čištění mokrou cestou, při které je do vláken koberce nebo čalounění vstřikován speciální roztok a potom zase pod silným tlakem vysáván. Dochází tak k důkladnému proprání vlákna. Využíváme profesionální úklidové stroje zn. Kärcher – vysavače na suché i mokré nečistoty a čističe koberců včetně speciálního příslušenství.

Čištění koberců Ostrava

Čistíme s nejvýkonnější profesionální čisticí technikou ze sortimentu zn. Kärcher. Provozujeme půjčovnu čističů koberců Kärcher. Dále nabízíme veškeré standardní úklidové služby nebo úklidové práce dle přání zákazníků děláme čištění koberců Ostrava, sedaček, čalounění a veškerých textilních povrchů, čištění probíhá hloubkovým způsobem, s propíráním, kartáčováním a odsávání, nabízíme vysoce účinný způsob čištění nejvýkonnějšími čističi koberců.

čištění koberců ostrava

Komentovat příspěvěk