Půjčovna parních čističů Ostrava

Nezařazené

Půjčovna parních čističů Karcher SC 4

Naše firma Votamax s.r.o. poskytuje zapůjčení parního čističe Karcher SC 4. Jedná se o čistič, který patří do třídy Extra klasse mezi parními čističi a je velice dobrý pomocník do vaší domácnosti. Parní čistič Karcher SC 4 je vhodný na všestranné použití, můžete s ním čistit podlahy, sociální zařízení, vany, sprchové kouty, obklady, spáry, dlažby, interiéry vozidel, veškerá nedostupná místa jako různé kouty, záhyby, zapečené trouby, varné desky a další.

Objednání parního čističe v Ostravě

Parní čistič si můžete vyzvednout u nás na firmě Poděbradova 101a, Ostrava od 8:00 do 16:00 v pracovní dny. Více informací zde: Půjčovna parních čističů Ostrava. Parní čistič půjčujeme za skvělou cenu 499 Kč na 24 hodin nebo Pátek až Pondělí za 999 Kč. Objednávejte na telefonu: 737 383 515.

Parní čistič Karcher SC 4 je velice jednoduše ovladatelný, má 2 nádoby na čistou vodu, první je nahřívací nerezová, v této nádobě se voda ohřívá na parní stupeň, doba nahřívání vody cca 4-6minut.

Druhá plastová nádoba je umístěna zepředu stroje a slouží k dolévání vody. Pokud začne voda v nerezové nádobě docházet, stroj si sám přečerpá vodu z plastové nádoby, není tedy třeba stroj vypínat nebo přerušovat čištění. Na pistoli je umístěna dětská pojistka. Má odnímatelnou nádrž na vodu, parkovací pozici podlahové hubice a přihrádku na uložení kabelu. Množství páry lze libovolně nastavit podle povrchu a síly znečištění. Parní čistič karcher je moderní způsob úklidu vaší domácnosti bez použití chemických čistících prostředků, protože síla páry je dostatečně silná na odstranění špíny. Vaše děti tak mohou trávit čas hraním na podlaze, kde tráví nejraději spoustu času a vy tak budete mít pocit bezpečí a čistoty pro vaše děti i pro vás ve vaší domácnosti.

K tomuto stroji a k dokonalému čištění potřebujeme různé násady a příslušenství, které máme také k zapůjčení.

  • potahy z kvalitní bavlny pro ruční hubici parního čističe, jsou bez šmolků, savé a odolné
  • hubice k ošetření textilu (k ošetření oděvů a textilů, vyhlazuje a odstraňuje žmolky a pachy)
  • kartáč se škrabkou (2 řady teplotně odolných štětin a škrabka, na silné nečistoty)
  • utěrky pro podlahovou hubici
  • utěrky pro ruční hubici
  • parní turbokartáč (pro čištění, při kterém je normálně nutné drhnutí, podstatně urychluje a usnadňuje práci
  • okenní hubice pro parní čističe

Půjčovna parních čističů

Komentovat příspěvěk